تصویر محصولتوضیحاتکد کالا

CODE- DMB110
باکس حرارتی، میله ای قطر ۸ فیندار،گالوانیزه، ابعاد شصت در چهل از دو الی نه کیلو وات، در سایزهای بزرگتر و کوچکتر،با واتهای مختلف تولید میگردد.
موارد مصرف در دستگاههای شیرینگ، خشک کن،گازگیر مواد،رطوبت گیرو‌‌‌…
هر نوع شفارش این مدلی،وهر اندازه تولید میشود.
در این محصول از المنت میله ای قطر ۸ در طول های مختلف استفاده می شود. هم چنین از المنت های فشنگی فین دار در این دستگاه ها استفاده میشود. برای نصب روی دستگاه های شیرینگ و غیره…
CODE- DMB110

CODE- DME120
المنت میله ای ۲۰۰ سانت قطر ۸ میلیمتر فرم داده شده،فیندار،گالوانیزه،دو سر مهره برنجی۱۴، جوشکاری شده(جهت نصب آسان)
از سی الی چهارصد سانت و از ۳۰۰وات الی ۴۰۰۰وات موجود است.
هر نوع شفارش این مدلی، وهراندازه تولید میشود.
CODE- DME120

CODE- DME130
المنت های کمربندی سرامیکی در ابعاد و وات های گوناگون وجود دارد که بر حسب سفارش ساخته خواهد شد . موارد مصرف این نمونه از المنت ها در کارخانجات تولید لاستیک ، کارخانجات تولید لوله های پلی اتیلن و لوله های پلیکا و همچنین دستگاه های تزریق پلاستیک و غیره … کاربرد دارد.
المنتهای تسمه ای میکایی و یا کمر بندهای حرارتی شناخته میشود. در سایزهای مختلف بزرگ و کوچک و پهنای مختلف و همچنین بصورت تخت، صفحه ای وغیره.‌. تولید میشود. انتقال گرمای آن از طریق تماس است.
CODE- DME130

CODE- DME140
المنت فلنچ دار یا (Flanged Heaters) ، به طور معمول در صنایع شیمی، نفت و پتروشیمی، و آب کارایی دارند. این المنت ها به طور معمول تشکیل شده از یک فلنچ با استاندارد ANSI بوده که چندین المنت حلقه ای یا المنت میله ای از درون فلنچ بیرون آمده اند هستند.
– قیمت المنتهای،فلنچدار،آبگرمکنی،۲۰۰۰ هزار وات،ترموستاتدار
– فلنچدار ،دوشاخه ای ۵۰ سانت(۲-۴) کیلو وات
– فلنچدار سه شاخه ای ۵۰ سانت(۳-۶) کیلو وات
CODE- DME140

تصویر محصولتوضیحاتکد کالا

CODE- DME150
موارد استفاده المنت های سرنازل در صنعت بیشتر در صنایع قالب گیری پلاستیک می باشد که شامل دستگاه های تزریق پلاستیک – ماشین آلات فرآوری پلاستیک – اکسترودر ها و اکستروژن ها می باشد.المنت های سرنازل مخصوص قسمت انتهایی دستگاه های تزریق می باشد.CODE- DME150

CODE- DME160
مورد استفاده المنت های آبکاری در صنایع آبکاری که کار لایه نشانی عناصر را انجام می دهند می باشد.
با توجه به محیط اسیدی وان های آبکاری,هیترهای (المنت) ضد اسید (المنت تیتانیوم),(المنت پیرکس),( المنت کوارتز) خاصیت ضد خوردگی در برابر اسیدها را دارا می باشند.با توجه به نوع کاربرد المنت های آبکاری مختلف و با توان های گوناگون قابل ساخت می باشند.
المنتهای آبکاری، با لوله تیتانیوم،قطر بیست،طول نود سانت(۲۴۰-۳۲۰) هزار تومان، باشیشه پیرکس.
CODE- DME160

CODE- DME170
این المنت های ریخته گری شده با آلومینیوم، برنج، سرب و غیره می باشند و برای کارخانجات تولید کابل و پی وی سی و مناطق مرطوب استفاده میشوند.
ازالمنت میله ای قطر ۸ یا ۱۰ یا ۱۲میلیمتری، در طول وواتهای مختلف فرن داده میشود. و با مواد مذاب آلومینیوم، برنج، وغیره… غالب گیری میگردد.
خروجی دو سر المنتها، بل سیم نسوز جوش و عایق بندی میگردد. همچنین فیش اطویی، ترمینال چینی، وغیره… هم میتوان استفاده کرد.
هر نوع در خواست پذیرفته میشود.
CODE- DME170

CODE- DME180
المنت فشنگی (مدادی-قلمی) از قطر ۶ میل و در طول های مختلف تولید میشود. در ولتاژ های مختلف (۲۴، ۴۸، ۶۰، ۲۲۰ و ۳۸۰ ولت) تولید میشوند و به صورت سری و موازی به برق وصل میشوند.

المنت های فشنگی می توانند یکی از جزئی ترین قسمت های سایر المنت ها باشند که می تواند برای تمامی کاربرد هایی که مصرف کننده برای گرمایش احتیاج دارد، استفاده شود. متغییر بودن قطر این دسته از المنت ها این امکان را می دهد که برای هر نوع کاربردی استفاده شوند.
CODE- DME180

تصویر محصولتوضیحاتکد کالا

CODE- DME190
المنتهای اسپیرال،فیندار تمام استیل،طول(۴۰ سانت به بالا) درواتهای مختلف( بستگی به نوع سفارش دارد)
موارد مصرف ،در شرکتهای نفتی ،نیروگاهها،نقاط مرطوب،بعنوان هواسازوغیره..‌. مورد استفاده قرار میگیرد.
با لوله قطر ۱۶ استفاده شود. خروجی سرسیم نسوز ۱۰۰ سانت.
المنتهای مدل فوق زیر یک متر شاخه ای توافق میشود.
CODE- DME190

CODE- DME200
المنت فوق، با لوله استیل قطر ۱۶، وبا فین استیل ۳۲، با خروجی سیم نسوز ۱۰۰ سانت(همان اسپیرال) است. برای هواسازها وغیره.‌‌‌.. استفاده میشود.
طول آن ۵۰ سانت. ۲۲۰ ولت ۶۰۰ وات.
CODE- DME200

CODE- DME210
المنت سرامیکی صفحه ای برای کوره های آزمایشگاهی استفاده میگردد و بصورتی که در تصویر میبینید نصب میگردد. (چهار صفحه باهم سری میشوند)
۲۲۰ ولت ۲۰۰۰ وات
CODE- DME210

CODE- DME220
بخاری فندار، ۲۲۰ ولت، ۳۰۰۰ واتCODE- DME220

فهرست